09127330080 Mobile Phone

09127330080   WhatsApp

۶۳ / ۱۰۰

هومن طالبی

هومن طالبی معمار و محققی است که بیش از ۱۰ سال به صورت بارز در این عرصه فعال بوده است. طرح های معماری و شهری هومن، نشان دهنده تخصص ویژه او در طراحی و ساخت طرح های معماری با بکارگیری روش های نوین کامپیوتری می باشند. هومن طالبی پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد خود در رشته مهندسی معماری از دانشگاه آزاد تهران، به لندن نقل مکان کرد و به تحصیل در انجمن معماری لندن پرداخت. او موفق شد با مدرک کارشناسی ارشد معماری و شهرسازی در سال ۲۰۰۵ از این موسسه فارغ التحصیل شود.

زندگی حرفه ای
در حال حاضر، هومن طالبی علاوه بر فعالیت درعرصه معماری، چندین کارگاه بین المللی طراحی معماری را در اروپا، آمریکا و خاورمیانه اداره می کند. هومن در دفتر معماری زاها حدید، در برخی از چالش برانگیز ترین پروژه ها به عنوان معمار پروژه فعالیت می نمود. او همچنین در پروژه های معماری در اروپا، خاورمیانه و شرق آسیا از جمله طراحی پارک و پلازا دانگ دایمون در سئول که به تازگی تکمیل شده است، و همچنین فاز دوم پروژه نمادین برج میلاد تهران به صورت گسترده ای فعال بوده است.

هومن طالبی قبل از پیوستن به گروه معماری زاها حدید، با شرکت شیردل در تهران و گروه معماری هما فرجادی در لندن همکاری می نمود.

 

پروژه های معروف:

 

نشریات :

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *