09127330080 Mobile Phone

09127330080   WhatsApp

گروه مهندسین داریان

گروه مهندسی امیر بیگلویی داریان

ABD Group

             با گسترش فراگیر ساخت و سازهای نوین و علاقه مندی بازار به رواج روز افزون فناوری های صنعت ساختمان در جهت افزایش کارایی ، زیبایی بصری و رفاه هر چه بیشتر ، شرکت داریان بر آن شد که بصورت تخصصی برای گسترش این فناوری ها در تمامی طیف های ساختمانی اعم از آپارتمان ، ساختمانهای ویلایی ،اداری ، تجاری و … در ابعاد مختلف فعالیت نماید .

در این زمینه مهندسین آرشیتکت بصورت روزانه ساخت و سازهای لوکس در سراسر جهان را مانیتور کرده و بر پایه جدیدترین مدها در حوزه طراحی معماری ، لوازم جانبی و شرایط موجود در کشور اقدام به طراحی می نمایند.

همچنین در بسیاری از موارد نیز متناسب با خواست خریداران ، طرح های منحصر به فرد و ویژه ای صورت می پذیرد . این بخش در مرز علم و فناوری در حوزه عمران فعالیت می نماید و تلفیقی از نهایت هنر معماری و اوج عملکردهای سازه ای است .

 

رزومه گروه مهندسی داریان

برخی از پروژه های انجام شده تاکنون
آدرس پروژه متراژ  زیربنا تعداد طبقات نام کارفرما /نام پروژه
ولنجک – خیابان ۲۱ – بین ساسان و بلوار اصلی ولنجک ۳۲۰۰ ۳ ساختمان ویلایی ولنجک
خیابان زعفرانیه – خیابان نیاززاده – کوچه کوهسار – پلاک ۶ ۲۲۰۰ ۶ ساختمان ویلایی زعفرانیه
خیابان اقدسیه – خیابان موحد دانش – بلوار سباری ( آجودانیه ) – نبش کوچه دوازدهم شرقی – پلاک ۲۳

 

۱۳۵۰۰ ۱۵ برج مسکونی آجودانیه

مشارکت در ساخت

          گروه مهندسین داریان، در خصوص طراحی و اجرای پروژه‌های مسکونی، اداری و تجاری، در قالب مشارکت در ساخت علاثه مند می باشد.

دغدغه این شرکت نه تنها برآوردن انتظارات و رضایت مندی شرکا در سطح بالاست، بلکه حفظ حسن شهرت و نام تجاری مورد اعتمادی است که بعنوان تضمین کیفیت خدمات عرضه شده ارائه می‌دهد.

گروه مهندسین داریان طبق تجارب موفقی که تاکنون در زمینه مشارکت در ساخت داشته تلاش نموده که همواره عرضه کننده راه حل‌های جامع و فراگیر برای اجرای بدون نقص پروژه‌های خود و ارائه کننده خدمات مدیریت پروژه برای هر کار مشارکتی با شرکای خویش باشد.

این شرکت در پروژه‌های خود به طراحی و ارائه کم‌نظیرترین و با کیفیت‌ترین طرح‌های اجرایی با استفاده از بهترین و جدیدترین مصالح اقدام نموده که مورد رضایت کارفرمایان محترم نیز قرار گرفته است.

طبق برنامه‌ریزی‌های میان مدت و بلند مدت، این شرکت امیدوار است که با یاری خدا در آینده‌ای نزدیک تبدیل به برند برتر و مرجع و الگوی بازار در ارائه خدمات حرفه‌ای مهندسی بازار زمین و مسکن شود.

ویژگی‌ها و فواید مشارکت در ساخت عبارتست از:

شما میتوانید ما را در صفحات اجتماعی facebook و instagram دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *