09127330080 Mobile Phone

09127330080   WhatsApp

۷۳ / ۱۰۰

Farzad Daliri

Farzad Daliri

فرزاد دلیری


فرزاد دلیری متولد ۱۹۵۴ و فارغ التحصیل طراحی و معماری مدنی ( شهری ) از دانشگاه علم و صنعت می باشد.
او کارش را از سال ۱۳۵۸ در تهران آغاز کرده است و در زمینه ی طراحی مدنی در کشورهایی چون دبی ،قزاقستان ،تاجیکستان و ترکمنستان هم فعالیت هایی داشته است.
تهران، کلان شهری که نمایی سنتی و در عین حال بسیار شیک و مدرن  دارد.
فرزاد دلیری کسی که در زمینه ی معماری و طراحی وساخت ساختمان های مسکونی و تجاری زیبا با سبکی مدرن و جالب توجه تاثیر بسیاری را در زیباسازی محیط این  کلان شهر گذاشته است و به رویاها و تلاش های خود در این زمینه ادامه داده و همچنان موفق  به پیشرفت در این زمینه و پدیدآورنده ی پروژه هایی عظیم بوده است.
فرزاد دلیری برجهای زیبای پایتخت را به یادمان میاورد ، مجتمع چناران زیبا و مجلل ،بام نیاوران ، بام برندسنتر  ،بام رز ، بام جمشیدیه و…. ، متولد سال ۱۳۳۱ و فارغ التحصل از دانشگاه معماری و طراحی شهری علم و صنعت ایران میباشد.بیش از سیصد معماری برجسته رقم و امار بسیار چشمگیری در کارنامه ایشان است .
برخی معماران پیشرو، نظریه پردازان، استادان  دانشگاهی و دانشجویان معماری، کارهایش را عامه پسند یا تجمل گرا و غربی می خوانند ، اما  مشاور املاک تخصصی ما ، محمد قزوینی بر این عقیده است که راستی چرا مورد پسند بودن مردم برای یک آپارتمان مسکونی یا تجاری کنایه است  ؟؟ مردم ایران طرفدار تجملات هستند و معماری تجملاتی در ایران بسیار مورد استقبال قرار میگیرد .

توجه: شما باید قبل از ارسال پیام همه فیلدهای ستاره دار را پر کنید